Jak to działa?

innowacyjny system dystrybucji świeżej wody
Ciało człowieka składa się w ok. 60% z wody i w związku z tym nasz organizm potrzebuje wody praktycznie do wszystkich funkcji. Nasze ciało nieustannie traci wodę – od 2,5 do 3 l w ciągu dnia. Dlatego dla naszego zdrowia powinniśmy uzupełniać płyny w organizmie. Kiedy chce nam się pić, odwodnienie naszego organizmu jest już na poziomie 0,8-2% naszej wagi. Woda zawiera zero kalorii i tłuszczów, wspomaga metabolizm, i jednocześnie wpływa na nasze dobre samopoczucie i na zwiększenie wydajności w pracy.
DYSTRYBUTORY FILTRUJĄCE TO...
Twoje lepsze samopoczucie w pracy dzięki nieograniczonemu dostępowi do świeżej i czystej wody. Niezmienna, stała jakość wody poprzez zastosowanie najlepszych jakościowo filtrów oraz procesowi 5-stopniowej filtracji. Natychmiastowy dostęp do wody gorącej, zimnej i gazowanej (dostępna opcja). Rozwiązanie przyjazne dla środowiska. Proste w obsłudze, wygodne i bezpieczne urządzenia, które gwarantują wodę najwyżej jakości.


BEZPIECZNE DYSTRYBUTORY
Posiadają profesjonalny system filtracji renomowanej firmy, co pozwala wyeliminować z wody szkodliwe substancje, bakterie, nieprzyjemny zapach, kolor i smak, pozostawiając jednocześnie wszystkie wartościowe składniki zawarte w wodzie. Są wyposażone w filtry o wysokiej wydajności pozwalające na przefiltrowanie 4 500 litrów wody. Wykonano je z materiałów nietoksycznych dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Filtry są poddawane recyklingowi. Lampa UV w dystrybutorach usuwa 99,9% wszelkich mikroorganizmów, bakterii i wirusów.


ZALETY SYSTEMU :
- Urządzenie bezobsługowe nie angażujące własnych pracowników
- Wysoka wydajność urządzenia 190-400l na dobę
- Oszczędność energii elektrycznej
- Nowoczesny proces filtracji
- Urządzenie bezpieczne – automatyczne odcięcie dopływu wody w razie awarii
- Wyeliminowanie administracji związanej z dostawami.

PIJĄC WODĘ Z DYSTRYBUTORÓW FILTRUJĄCYCH, WSPIERASZ EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA:
• Filtry poddawane są recyklingowi.
• Dystrybutory są energooszczędne.
• Oszczędzasz nawet do 363 kg CO2e* rocznie w porównaniu z podobną ilością wody butelkowanej kupowanej w sklepie.
• Korzystając z wody filtrowanej nie zanieczyszczasz środowiska plastikowymi butelkami.
W ramach podpisanej umowy Delikomat gwarantuje bezpłatny transport i instalację dystrybutorów u Klienta, regularny serwis dystrybutorów oraz wymianę filtrów dwa razy w roku.

Wymiana składa się z pięciu etapów: • Usunięcie filtra
• Sanityzacja elementów obiegu wodnego
• Konserwacja wewnętrzna
• Instalacja nowego filtra
• Czyszczenie zewnętrzne