O nas

 

café+co DELIKOMAT to międzynarodowy, doświadczony partner w zakresie profesjonalnego zabezpieczenia firm w napoje gorące, napoje zimne, przekąski, oraz dystrybutory do wody POU. To właśnie w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów oraz związane z nimi zapytania o kompleksową usługę uruchomiliśmy dodatkową linię biznesową – dystrybutorów do wody świeżej. Bazując na najwyższej jakości urządzeniach firmy Borg & Overstrom, jesteśmy gotowi na idealne dopasowanie rozwiązań do potrzeb Klienta. Naszą ofertę i serwis dopasowujemy zawsze do indywidualnych potrzeb, a proponowane przez nas rozwiązania są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych Klientów.

Od 2003 roku café+co DELIKOMAT należy do międzynarodowej grupy café+co obsługującej w 12 krajach Europy ponad 67 tysięcy automatów, codziennie dostarczając kawę oraz przekąski do 35 tysięcy przedsiębiorstw. Na terenie całej Polski naszych 130 etatowych pracowników, obsługuje ponad 3,5 tysiąca urządzeń serwujących ponad 100 tysięcy napojów dziennie!

Jesteśmy liderem w branży. Jako niezależny operator, oferujemy najlepsze i najbardziej znane marki produktów zawsze w nowoczesnych i niezawodnych maszynach. Nasza oferta to kompetentny, szybki i zmotywowany serwis, nowoczesne automaty, doświadczenie i referencje.

Skorzystajcie Państwo z szerokiej oferty najwyższej jakości markowo uznanych urządzeń do wody świeżej. Zakosztujcie znakomitych napojów gorących, aromatycznych herbat, pobudzających kaw czy aksamitnej cappuccino.